KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177111
nr 1417 7111
Jan Jarlow
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Huset", monogramsignerad, daterad -86. Olja på duk, 52x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x57 cm
Jan Jarlow, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:39:23
5/9 20:03:29
100 kr
6/9 18:31:38